O mnie

Cześć, mam na imię Natalia.
Jestem pasjonatką jogi, zdrowego odżywiania, planowania i organizacji oraz rozwoju osobistego. Staram się w tym wszystkim zawsze zachowywać równowagę i czerpać radość z życia codziennego. W wolnych chwilach uwielbiam czytać książki i oglądać amerykańskie seriale z napisami.
Jestem perfekcjonistką z małą manią kontroli, która kocha wszystko planować, a dobrą organizację i pozytywne nastawienie uważa za klucz do sukcesu.

Na co dzień studiuję na Politechnice Poznańskiej, gdzie uzyskałam tytuł inżyniera logistyki, a obecnie robię magisterkę z inżynierii zarządzania (specjalizacja: zarządzanie marketingiem w przedsiębiorstwie). Zawodowo jednak zajmuję się marketingiem internetowym i pracuję jako copywriter i specjalista ds. social mediów. Moje artykuły o tematyce marketingowej i biznesowej możecie znaleźć na portalu Girlboss.

Bloga stworzyłam z myślą przewodnią dotyczącą zachowania równowagi w życiu. Unalome (zarówno nazwa bloga, jak i mój tatuaż) symbolizuje odnalezienie w życiu harmonii i równowagi. Dlatego znajdziecie tu teksty dotyczące poszukiwania tego balansu, czerpania radości z drobnych rzeczy, a także jogi, która jest nieodłącznym elementem mojego życia, który tę równowagę pozwala mi zachowywać. Pozwalam sobie jednak od czasu do czasu napisać także coś z zakresu rozwoju osobistego czy treści stricte lifestylowe. Mam nadzieję, że znajdziesz tu coś dla siebie!