share week 2019 - wartościowe blogi, które polecam
Lifestyle,  Praca i blogowanie

Share Week 2019 – wartościowe blogi, które polecam

Akcja Share Week od paru lat cieszy się ogromną popularnością wśród twórców internetowych. Jest to autorski pomysł Andrzeja Tucholskiego, który polega na wzajemnym polecaniu się blogerów. Według zamysłu Share Week, polecasz trzy ulubione blogi, które regularnie czytasz, znajdujące się na nim treści stanowią dla Ciebie wartość i po prostu chcesz podzielić się z innymi swoimi ulubieńcami. Andrzej przygotowuje potem podsumowanie całej akcji i oczywiście wyróżnieni zostają ci blogerzy, którzy uzyskali największą ilość poleceń. Jedną z zasad wzięcia udziału w Share Week jest stworzenie blogowego wpisu, w którym mówi się o wybranych trzech blogach. Jednak to nie jest jedyny warunek i po wszystkie informacje polecam zajrzeć na bloga Andrzeja Tucholskiego. 

W tym roku postanowiłam po raz pierwszy wziąć udział w akcji. Poniżej znajdziecie trzy blogi, za którymi kryją się fantastyczne kobiety, które szczerze podziwiam, szanuję i uwielbiam! Ich twórczość internetowa stanowi dla mnie ogromną wartość i jestem wdzięczna za możliwość ich obserwowania. O kim mowa?

Simplife.pl

Natalia jest nauczycielką jogi i cudowną, pełną spokoju, szczerą kobietą. Na jej blogu znajdują się teksty o jodze, medytacji, rozwoju, spokoju i prostocie w życiu, które regularnie czytam i uważam za bardzo wartościowe. Teksty Natalii są przede wszystkim piękne i szczere, dzięki czemu czyta się je tak fantastycznie i lekko. Wielokrotnie wpłynęły na to, że zaczęłam analizować i wracać do niektórych sfer swojego życia i poprawiać nieco ich jakość!

 

LifeManagerka.pl

Bloga Agnieszki śledzę od dawna i najbardziej uwielbiam za prostotę i szczerość przekazu. Propaguje zdrowy styl życia, dlatego na blogu nie brakuje tekstów dotyczących zdrowego ciała i ducha! Wielokrotnie dzięki Agnieszce dowiedziałam się nowych rzeczy z zakresu zdrowego stylu życia i poznałam niejeden świetny wegetariański przepis! Agnieszka jest także freelancerką i z tej dziedziny również pojawiają się teksty, które śledzę na bieżąco.

 

Mam Wątpliwość

Za tym blogiem stoi wspaniała Aleksandra Radomska! Niezwykle cenię ją za szczere i wiele wnoszące do mojego życia teksty, a także fantastyczne poczucie humoru, które non stop zwala mnie z nóg! Uwielbiam również sposób, w który pokazuje macierzyństwo, zarówno jego trudy, jak i towarzyszące mu cudowne chwile. Jeżeli jeszcze nie znacie Radomskiej, klikajcie w link i nadrabiajcie zaległości!

A Wy bierzecie udział w akcji Share Week? Jeżeli tak, podrzućcie linki do Waszych wpisów. Chętnie zapoznam się z Waszymi blogowymi poleceniami!